Blog

W centrum kobieta, tancerka. Kobieta tańczy, macha chustą. Na sobie ma wielokolorowy strój z regionu łowickiego. W tle inne tańczące pary w strojach łowickich.

Koncert – inauguracja sezonu 2020/2021 / bilety wyprzedane

Bilety wyprzedane.

Rozpoczynamy nowy sezon artystyczny 2020/2021!

Po prawie półrocznej przerwie, chcemy się z Państwem przywitać tak jak umiemy najlepiej- tanecznie i z przytupem. Sytuacja wywołana pandemią COVID-19 dla wszystkich była sytuacją wyjątkowo trudną. Pomimo lekcji online, ćwiczeń w domu, nie mogliśmy podzielić się z Państwem owocami naszej pracy. Nic nie jest w stanie zastąpić bezpośredniego kontaktu Artysta-Widz.

Dlatego nie czekając dłużej zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Piotrkowskiej 282 a. Jak zwykle na naszych koncertach będzie kolorowo, zapewniamy zapierające dech w piersiach układy taneczny, fantastyczną muzykę na żywo, chwile radości i wzruszenia. Z uwagi na trwającą pandemię ilość miejsc na Sali jest ograniczona, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja biletów (cena biletu to 30 zł) drogą mailową (harnam@pos.lodz.pl).

Prosimy napisać ile biletów chcą Państwo zakupić, oraz nazwisko i numer telefonu osoby, która będzie odbierać bilety. W trakcie trwania koncertu obowiązuje zakrywanie nosa i ust maseczką lub przyłbicą. Przed koncertem należy zdezynfekować ręce.

Sorry, the comment form is closed at this time.